Czy chciałbyś dokonać trwałej zmiany wewnątrz firmy? Poprawić standardy zarządzania, zaangażować pracowników w odnajdowanie i eliminowanie problemów w biznesie, skupić się na strategii, a przy tym zaoszczędzić dla swojej organizacji minimum 100 tys. zł? Chciałbyś rozwinąć swoje kompetencje menadżerskie i przeprowadzić transformację samodzielnie, bez udziału zewnętrznych konsultantów?

Choć żyjemy z tego, że dokonujemy transformacji wewnątrz firm, tym razem pokażemy Ci, jak to zrobić. Podzielimy się naszą wiedzą, doświadczeniami, a przede wszystkim – błędami, które nauczyły nas wiele. Pokażemy, jak strategicznie podejść do transformacji i wzmocnić standard przywództwa. Przez 9 miesięcy będziemy Twoim wsparciem w rozwoju kompetencji menadżerskich. Podzielimy się z Tobą wiedzą i umiejętnościami, które pozwolą przeprowadzić skuteczną transformację strategiczną.

Zapraszamy do nowej edycji otwartego programu Lean Black Belt. Gwarantujemy prawie 200 godzin zajęć, praktyczne warsztaty prowadzone przez ekspertów, komplet materiałów dydaktycznych i wymianę doświadczeń w kameralnej grupie uczestników. Program kursu bazuje na 13 latach doświadczenia firmy Leanpassion w realizacji transformacji strategicznych dla ponad 300 klientów.

Dodatkowo w tej edycji uczestnicy programu otrzymają iPady z dostępem do naszych aplikacji mobilnych: Sherlock Waste oraz LPE wspierających transformację strategiczną w organizacjach.

>>>Zobacz, jak wyglądała poprzednia edycja<<<

 

 

„Program sprowokował mnie do zadania wielu pytań w naszej organizacji, co doprowadziło do zmiany kultury organizacyjnej, jak również do zaangażowania większej ilości pracowników w proces identyfikacji oraz eliminacji marnotrawstwa” – mówi jeden z absolwentów programu, Michał Ogórek z Dixons Carphone plc.

Formuła Lean Black Belt maksymalnie stawia na praktykę, zgodnie z zasadą „Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Pozwól mi zrobić, a zrozumiem”. Uczestnicy mają do wykonania szereg zadań domowych, a na koniec – by zdobyć certyfikat – oprócz egzaminu muszą udowodnić, że wprowadzone przez nich w firmach zmiany przyniosły realne efekty. Jakie? Każdy uczestnik powinien wygenerować dla firmy minimum 100 000 PLN rzeczywistych oszczędności wypracowanych dzięki zastosowaniu zdobytej wiedzy.

>>>Dołącz do programu Lean Black Belt!<<<

W Lean Black Belt duży nacisk kładziony jest także na rozwój aspektów miękkich: postawa leadera, standard przywództwa, przeprowadzenie pracowników przez zmianę oraz coaching.

„Program Lean Black Belt zmienia myślenie o sposobie zarządzania ludźmi, zarządzania organizacją i sposobie zdobywania przewagi konkurencyjnej. Jest też bardzo praktyczny. Jeżeli ktoś naprawdę chce w swojej organizacji wprowadzić zmianę – znajdzie tu wiele inspiracji” – mówi Michał Jarecki z Vivus Finanse Sp. z o.o.

Zdobądź wiedzę i umiejętności pozwalające przeprowadzić skuteczną transformację strategiczną.

>>>Dołącz do programu Lean Black Belt!<<<

zobacz komentarze

Wideo

Więcej wideo